SilentiumPC Regnum RG4T SPC178

Transparentní bočnice
Počet pozic na ventilátory
Počet předinstalovaných ventilátorů

• , zakoupeno v CZC.cz

Nechal jsem si PC složit jak jsem chtěl.
    Tak mám co jsem chtěl a nemůžu na sebe nadávat
    Dnes mě ho přivezli, zatím jsem jen nainstaloval Win 10 pro.
    Vše funguje a krásně svítí.

• , zakoupeno v vipel.cz

• přístup do skříně bez použití nářadí
    • průhledná bočnice z tvrzeného skla
    • 3 vestavěné 120 mm ventilátory
    • ovladač rychlosti až 6 ventilátorů ( 3 pin)
    • 2 x USB 3 porty, čtečka karet, výstup pro sluchátka
    • veškeré kabely je možné táhnout zezadu
    • 4 pozice pro SSD a 2 (3) pro HDD
    • možnost umístění radiátoru vodního chlazení ( až 360 mm zepředu a až 240 mm nahoře)
    • veškeré šroubky potřebné k montáži komponent jsou přibaleny + krytky nevyužitých PCI slotů a sponky na připevnění kabelů
    • nízká cena
    • snad jen menší prostor pro umístění zdroje ( max. 180 mmm)

Celkově mohu říci, že jsem s touto skříní nadmíru spokojen. Nádherně se do ní vešly všechny komponenty co jsem plánoval. Za tuto cenu super.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Nejsem expert na IT ale počítač byl sestaven specielně pro práce s grafickými soubory jako Corel a Photoshop. Rychost a paměťová kapacita jsou rozhodující. Dodaná sestava je perfektní.

Typ
Počet pozic na ventilátory
Počet předinstalovaných ventilátorů

Ocenění

Produkt roku 2019 - Top v kategorii

Kvalitní elegantní skříň s bočnicí z tvrzeného skla, moderní dvoukomorové provedení, middletower, podpora mini-ITX, mATX a ATX desek; pozice: 2x 5,25“ externí, 2x 3,5/2,5“ interní a 4x 2,5“ interní; pozice pro až 5 ventilátorů (3 předinstalované), horní panel: 2x USB 3.0, čtečka SD/microSD karet, ovladač ventilátorů (až 6), audio konektory.

• , zakoupeno v CZC.cz

Nechal jsem si PC složit jak jsem chtěl.
    Tak mám co jsem chtěl a nemůžu na sebe nadávat
    Dnes mě ho přivezli, zatím jsem jen nainstaloval Win 10 pro.
    Vše funguje a krásně svítí.

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2019, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• , zakoupeno v vipel.cz

• přístup do skříně bez použití nářadí
    • průhledná bočnice z tvrzeného skla
    • 3 vestavěné 120 mm ventilátory
    • ovladač rychlosti až 6 ventilátorů ( 3 pin)
    • 2 x USB 3 porty, čtečka karet, výstup pro sluchátka
    • veškeré kabely je možné táhnout zezadu
    • 4 pozice pro SSD a 2 (3) pro HDD
    • nízká cena
    • snad jen menší prostor pro umístění zdroje ( max. 180 mmm)

Kvalitní, prostorná PC skříň. Kvalita za rozumnou cenu

• Zatím zpokojenost
  • Sháníte opravdu levnou, ale pořád funkční počítačovou skříň? Laciných skříní je na trhu hromada, dobrých levných skříní ...

Zobrazit celou recenzi na www.ddworld.cz

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• jednoduchá a funkční