SilentiumPC PAX M70 v2 SPC135

ATX
Barva
černá
8.55 kg

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Výborná skříň
    • Odhlučnění
    • Prachové filtry
    • Tiché ventilátory
    • Prostor pro kabeláž
    • Čistý design
    • Neškodily by gumové průchodky na kabely uvnitř, ale dá se to vzhledem k ceně pochopit.

Podle mě nedoceněná skříň za slušnou cenu, stejná byla i její klon Evolveo T1, obě zatím nejlepší skříně za ty peníze co jsem osazoval komponenty.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Robusní
    • Skvělé odhlučnění
    • Obrovský vnitřní prostor
    • Výborné rozmístění SSD
    • Bezšroubkové uchycení HDD
    • 3x tichý ventilátor v základu (tichý na nižší rychlost)
    • Krytky pro USB, čtečku karet, sluchátka - nebude se do direk prášit
    • Vrchní odhlučněný magnetický díl, lze vyměnit za přiložený děrovaný kryt
    • Možnost předních i vrchních 140mm ventlátorů
    • Decentní bílá dioda
    • S přehledem jsem osadil 170mm vysoký chladič CPU
    • Chybí reset tlačítko

Dělal jsem pro kolegu tiché PC, tak jsem si řekl, že si domů pořídím také nějakou pěknou tichou skříň. Nejdříve pro mne byla jasnou volbou vyzkoušená Nanoxia 3, ale nakonec jsem si všimnul této a myslím, že jsem chybu neudělal. Konstrukce je hodně podobná Nanoxii, taktéž kvalitní zpracování. Pro mne byla zajímavá i čtečka karet navíc. Potešily mne záslepky pro nevyužité přední vstupy na skříní a obzvpášť výměnný vrchní díl. Ten si osadíte podle toho, zda použijete (nebo nepoužijete) vrchní ventlátory. Já vyměnil přední za své 140mm, zadní 120mm nechal regulovaný na nižší rychlost a teploty komponent jsou (místnost běžných 23°C) velice slušné (FX-8300 na 4,5GHz a GTX970).
    Skříň je identická s Evolveo T1, která je o 250,- levnější. Ale chybí krytky, nemá výměnný vrchní díl a nikdo neví, jaké jsou ventilátory. Ale pro toho, kdo má své tiché chladiče a bude osazovat i vrchní ventilátory... No, může ušetřit pár set korun.

Typ
Midi / MiddleTower
Formát základní desky
ATX
Barva
černá
8.55 kg

SilentiumPC Pax M70

Černá počítačová skříň formátu Middle Tower. Vybavena je třemi ventilátory velikosti 120 mm. Na předním panelu naleznete čtečku karet, dva porty USB 3.0, dva USB 2.0, konektor pro sluchátka a konektor pro mikrofon. Skříň je dodávána bez zdroje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Provedení skříně: Middle Tower
  • Externí pozice: 2 x 5,25"
  • Interní pozice: 3 x 2,5" / 2 x 3,5" nebo 2,5"
  • Kompatibilita základní desky: ATX
  • Zdroj: bez zdroje
  • Konektory na předním panelu: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x sluchátka, 1 x mikrofon, SD/MicroSD slot
  • Dodávané ventilátory: 3 x 120 mm 3-pin (Sigma PRO)
  • Rozměry: 230 x 467 x 483 mm
  • Hmotnost: 8,55 kg
  • Barva: černá

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Výborná skříň

• Skvělé odhlučnění
    • Obrovský vnitřní prostor
    • Výborné rozmístění SSD
    • Bezšroubkové uchycení HDD
    • 3x tichý ventilátor v základu (tichý na nižší rychlost)
    • Krytky pro USB, čtečku karet, sluchátka - nebude se do direk prášit
    • Vrchní odhlučněný magnetický díl, lze vyměnit za přiložený děrovaný kryt