Recenze NZXT S340 Razer Edition CA-S340W-TH

Ověřené recenze NZXT S340 Razer Edition CA-S340W-TH

Ověřený zákazník ALFA.cz

Přidáno: 20. srpna 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

• Hezké řešení na skrytí zdroje a kabelů
  • Místa pro SSD disk
  • Design
  • Příjemný povrch
  • Malá na to, že se jedná o klasickou ATX skříň
  • Šroubky drží i po odšroubování na svých místech pro snadnější instalaci a odstraňování postranních panelů
  • Průhledná bočnice (pozor, fólie je nalepená z obou stran)
  • První odejmutí předního panelu je trochu děsivé, člověk se nesmí bát za to vzít trochu silou
  • Příslušenství na cable management by mohlo být trochu lepší
  • Problematické přidávání disků do 3.5 palcových pozic, ve kterých překáží kabely od zdroje - doporučuji je instalovat před vložením zdroje
  • Kabely předního panelu by mohly být poddajnější a instalaci tlačítek/LEDek by bylo možné usnadnit dodáváním nástavce, který by spojil všechny ty malé kabely do jednoho konektoru, jako to dělá třeba Fractal Design u svých skříní

Za tu cenu prakticky bezkonkurenční skříň. Těch pár nevýhod by mě nepřinutilo rozhodnout se jinak.

Uchycení hardwaru uvnitř: Ideální - bez nutnosti použít nářadí a šroubky
Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 29. listopadu 2016

Zakoupeno v CZC.cz

Case jsem koupil zaúčelem nového počítače tudíž zatím čeká na komponenty.

Vnitřní uspořádání: Výborné - dá se různě přeskládat

diit.cz

Přidáno: 2. června 2016

Test NZXT S340: žádné mechaniky, zato podpora až 280mm radiátorů - Představení skříně | Diit.cz

Skříň NZXT S340 si odnáší bronzové ocenění za dobrý poměr možností a ceny a také za slušné bytelné provedení se schopností pojmout i dva vodní chladiče. + pojme velké chladiče + i kompletní velké vodní chlazení + grafické karty libovolné délky + přístupný CPU socket zezadu + velmi bytelná konstrukce + 2× USB 3.0 na vrchu + součástí dva 120mm ventilátory - uchycení 2,5" disků/SSD značně namáhá konektory

Celá recenze na diit.cz

www.ddworld.cz

Přidáno: 2. června 2016

TEST: NZXT S340 - Skříň pro PC může být nejen dobře udělaná, ale i krásná. - DDWorld.cz

Tahle skříň se nám líbí tak moc, že si ji ještě necháme a zkusíme do ní poskládat nějaký opravdu pěkný PC na ukázku a pro pěkný článek pro vás. V tuto chvíli ale i přes ty chybky vřele doporučuji pro každého, kdo chce od skříně i to aby pěkně vypadala, a nebojí se svůj PC vystavovat a rád se jím kochá. Za takhle nízkou cenu nic jiného lépe vypadajícího asi nepořídíte.

Celá recenze na www.ddworld.cz

pctuning.tyden.cz

NZXT Source 340: promakaná výkladní skříň pro komponenty

Úžasně zvolené jsou také barevné kombinace. Ať chcete extravagantnější bílo-černou kombinaci, či usedlejší černou, obě vypadají velmi atraktivně. Nepříliš mnoho modelů v této třídě skříní se může honosit hned čtveřicí barevných variant. Jednoduše lze říci, že se povedlo navrhnout skříň, která je vzhledově atraktivní, funkční a přitom kvalitně zpracovaná. Výrobce totiž nešetřil na materiálech, ale zároveň hledal jednoduchá řešení. Viz například uchycení přídavných karet. Jednodušší způsob snad není, ale funguje to skvěle a v tomto provedení to nevypadá vůbec špatně.

Celá recenze na pctuning.tyden.cz
Ověřený zákazník ITAGE, spol. s r.o.

Jan Mikulský

Přidáno: 23. srpna 2015

Zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

Splnila požadavky, které jsem od ni očekával.

Hlučnost skříně: Klasický hluk - jako každý jiný

Uchycení hardwaru uvnitř: Ideální - bez nutnosti použít nářadí a šroubky

www.svethardware.cz

Přidáno: 3. dubna 2015

NZXT S340: na míru běžným sestavám | Svět hardware

Společnost NZXT nedávno vyslala na trh nové verze skříní S340, které si můžeme zakoupit v několika barevných kombinacích. My se dnes na jeden model podíváme a zhodnotíme, co nám za cenu pod 2000 Kč s DPH nabídne.

Celá recenze na www.svethardware.cz
Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 8. května 2017

Zakoupeno v CZC.cz

Komponbenty do PC si vybral můj vnuk a já jsem to jen platila a objednávala na své jméno. Proto k tomu nemůžu nic hodnoti .