NZXT H440 CA-H442W-M8

ATX
Barva
černá

• , zakoupeno v TIPHARDWARE.CZ

• Kvalitní zpracování, perfektně chlazený, je to kus železa, žádné plíšky, perfektní cable managment. Dá se osadit až 406mm grafickou kartou. Dobře vyřešená možnost vodního chlazení. USB 3.0 ve front panelu. Výborně vypadá, dá se sladit s ASUS ROG (černo-červená), Razer (buď přímo edice Razer nebo černo-zelená), Roccat (modro-černá)....
    • Špatně přístupné přední ventilátory (musí se odcvakat celý front a to zrovna příjemná práce není když chcete vyčistit od prachu), Case je hlučný, jelikož se ventilátory zapinají do molexu a nejsou 4 pinové, čili regulovatelné např. z desky, takžže case celkově dost hučí, mám tam 6x NZXT větráky a je to bohužel dost slyšet, hodila by se nějaká regulace...šroubky, které jsou na bočnici a na držáku zdroje se nedají vyšroubovat a často je to spíš přítěž než plus...

+- Case se mi stejně tak či tak moc líbí a asi bych ani neměnil. Je nádherný, dal jsem dovnitř NZXT podsvětlené větráčky, Cable managment se dá udělat tak, že na desce se nikde neválejí žádné kabely, vše je perfektně schované ihned za ní. Nic nebrání vzduchu. Je to jedna z nejlépe hodnocených skříní co se týče chlazení. Ani mi nevadí absence možnosti připojení mechaniky, sám jsem mechaniku nejméně 5 let nepoužil, i tak není problém mít doma externí a využít jen když je opravdu nouze... I přes všechny mínusy bych skříň doporučil, stojí za ty peníze...

Typ
Midi / MiddleTower
Zdroj ve skříni
Formát základní desky
ATX
Barva
černá

NZXT H440

Nová generce oblíbených skříní NZXT z řady H440. Počítačová skříň formátu Middle Tower nabízí na horním panelu porty USB 2.0, USB 3.0, konektor pro sluchátka a konektor pro mikrofon. H440 má jedenáct interních pozic formátu 3,5". Skříň je dodávána bez zdroje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Provedení skříně: Middle Tower
  • Externí pozice: Žádné
  • Interní pozice: 10+1 x 3,5", 8 x 2,5"
  • Kompatibilita základní desky: Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
  • Zdroj: bez zdroje
  • Konektory na horním panelu: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, konektor sluchátek, konektor mikrofonu
  • Rozměry: 220 x 480 x 512 mm

• Odhlučnění na bočnicích
    • Snadno čistitelný prachový filtr
    • Vhodná pro vodní chlazení
    • Chybějící 5,25" pozice

Kvalitně provedená skříň z dodatečným odhlučněním na bočnicích. Škoda že nemá žádnou 5,25“ pozici.

• Jednoduchý design
    • Přední panel bez zbytečných otvorů
    • Dobré uspořádání vnitřního prostoru
    • Tunel v spodní části, ve které je nainstalován zdroj
    • 4 celkem kvalitní ventilátory z základním vybavení

Dobře provedená skříň v jednoduchým designu

• Robustní konstrukce
    • 2 prachové filtry
    • Příprava pro montáž vodního chlazení
    • 2 porty USB 3.0 v základním vybavení
    • Nádherný design
    • Vnitřní prostor
    • Malé průduchy v přední části

Robustní skříň v nádherným designu. Dva prachové filtry dostatečně chrání vnitřek před prachem. Vnitřní prostor je vystačující i pro výkonnější sestavy a v zadním panelu se nachází otvory pro vodní chlazení.

• Moderní vzhled
    • Vnitřní prostor – patří mezi nejvariabilnější ve své třidě
    • Bez problému si poradí s velkým vodním chlazením
    • Uchycení kabelů
    • 7 pozic pro rozšiřující karty
    • Malé průduchy v přední částí

Velmi pěkná a elegantní skříň, která patří mezi nejvariabilnější ve své třidě. Skvělé uspořádaní montážních elementů umožňuje poskládání nadupané sestavy i využití vodního chlazení. Díky vhodnému uchycení kabelů je proudění vzduchu vystačující i když jsou průduchy v přední částí dost malé.

• V dnešním videu si ukážeme novou PC case NZXT H440 a nastavitelné RGB podsvícení NZXT HUE+!

Zobrazit video recenzi

• Snadna instalace
    • Stabilni konstrukce
    • Vhodna i pro vykonnejsi sestavy
    • Tichy provoz
    • Chyby regulace otacek ventilatoru

Dobre provedena skrin, kterou bych doporucil i narocnejsim uzivatelum

• Moc pěkný design v elegantním provedení
    • Vnitřní prostor, který umožňuje bezproblémovou instalaci hardwaru
    • Robustní konstrukce
    • Možnost připojení i vodního chlazení
    • Tichý provoz
    • Nepřítomnost mechanikové 5,25“ pozice, což ale jiným nemuší překážet

Tuto skříň jednoznačně doporučuji i náročnějším uživatelům, doposud jsem s nim nemněl žádné problémy

• Design
    • Chlazení-samotná skřín má dobrou cirkulaci vzduchu+ dá se použít i velký chladič nebo dokonce obří vodní chlazení
    • Prosklená bočnice
    • USB vepředu
    • Vnitřní uspořádání
    • Pro někoho možná hlučná
    • Někomu se nemusí líbit
    • Někomu může chybět mechanika
    • Někomu může vadit velikost skříně

Tuto bednu mám už asi půl roku a zatím jsem velmi spokojen.
    Vzhled, konstrukce i chlazení jsou perfektní ,ale nedávno jsem čistil pc od prachu a to se mi opravdu nelíbilo. Celý přední kryt se oddělává dost složitě a silou- neměl jsem s toho dobrý pocit ,ale nakonec jsem to dokázal vyndat a vyčistit a pro příště už vím ,že se nemám čeho bát. Čištění filtru u zdroje bylo naprosto jednoduché-prostě se vysunul filtr a bylo zalíčeno.

Absence mechaniky může vadit ,ale mě né. Potěšili mě čtyři USB porty na přední straně-dva 3.0. LED světýlka mě též vyhovují-svítí jasně ,ale né tak aby oslnovali.
    Vnitřní uspořádání=pecka. Takřka vše si můžete přispůsobit sobě.
    Hlučnost nepovažuji za problém vzhledem k teplotám ,které uvnitř jsou (hold čim menší teploty tím větší hlučnost zde platí). Malé teploty tu jsou i díky větší velikosti skříně.Já jsem zastánce co nejmenších teplot za celu většího hluku takže nemám problém. Někomu jinému by zadní 140mm větrák mohl vadit. Pro mě je to tiché.

• Určitě krásný design
    • Průhledná bočnice
    • Nevytažitelnost šroubků beru jako velké plus aspoň je při instalaci nemusim hledat nebo odkládat.
    • Tichá nikoli hlučná. Má odhlučňovací pláty pod každou krytovou deskou. Mám bednu zasunutou pod stolem, takže nejde tolik slyšet. na to kolik je dodaných větráků.
    • Cirkuluje vzduch slušně.
    • Cable management
    • Materiály.
    • Sloty na disky , ty jsem ale nevyužil protože mam jedno SSD na zakladni desce a druhé v šuplíku.
    • Slušná váha.
    • Pokud máte více kabelů tak se vám může stát že půjde blbě zadělat zadní kryt.
    • Nemá možnost CD romky nebo jiných ovládacích panelů ze předu.
    • Sundávání krytů může být složitější

Dnes už moc lidí stejně nepoužívá CDromky a podobně. Popřípadě jen na instalaci Windowsu. Dá se dokoupit externí, anebo jednoduše sundat kryt napojit ji a po instalaci vypojit)

• S označením Special Edition přišla na trh nová verze skříně NZXT H440, která je tak na trhu prodávána již v sedmi podobá...

Zobrazit celou recenzi na www.svethardware.cz