Fractal Design Define C Window FD-CA-DEF-C-BK-W

Formát základní desky
ATX
Barva
černá

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kvalitní materiály
    • Skříň není zbytečně velká
    • Prachové filtry
    • Ventilátory ve skříni
    • Decentní design
    • Chytře řešená organizace kabeláže (gumové pásky a suchý zip)
    • Pro někoho chybějící 5,25" pozice na mechaniku
    • Ventilátory z příslušenství by mohly být o trochu tišší, ale možná jsem příliš náročný

Počítačová skříň není věc, co by si člověk kupoval každý den, takže se těžko porovnává. Chtěl jsem kvalitní menší skříň, do které nebudu muset sáhodlouze hledat nestandardní komponenty, a jsem velmi spokojený.

Neměl jsem v plánu kupovat mechaniku, ani nic dalšího do 5,25" pozice, takže mi její absence nevadí.

Kromě kvalit casu oceňuji zejména skvělý návod na rozebrání celé skříně, čištění filtrů atp. Je vidět, že si s designem někdo dal opravdu spoustu práce.

Typ
Micro / MiniTower
Zdroj ve skříni
Formát základní desky
ATX
Barva
černá

Fractal Design Define C

Počítačová skříň formátu Mini Tower. Byla vyvinuta pro optimalizované proudění vzduchu uvnitř skříně k dosažení co nejlepšího chlazení. I přes to je skříň velmi dobře zvukově izolována díky tlumícímu materiálu na bočniccích, z nichž je jedna prosklená. Skříň je z výroby osazena ventilátorem o průměru 120 mm na čelní i zadní straně. Na horní straně jsou umístěny dva USB 3.0 porty a audio jack pro sluchátka i mikrofon. Skříň je dodávána bez zdroje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Provedení skříně: Mini tower
  • Interní pozice: 3 x 2,5" + 2 x 3,5"
  • Kompatibilita základní desky: ATX, mATX, ITX
  • Zdroj: bez zdroje
  • Konektory na horním panelu: 2 x USB 3.0, 1 x sluchátka, 1 x mikrofon
  • Rozměry: 413 x 210 x 453 mm
  • Hmotnost: 6,8 kg
  • Barva: černá

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kvalitní materiály
    • Skříň není zbytečně velká
    • Prachové filtry
    • Ventilátory ve skříni
    • Decentní design
    • Chytře řešená organizace kabeláže (gumové pásky a suchý zip)
    • Pro někoho chybějící 5,25" pozice na mechaniku