Eurocase Wi-01 ITXWI-01

mITX
Barva
černá

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Malé rozměry a dobře vybavená.

Perfektní, dnes se dá v mini ITX postavit i PC pro velmi náročné spotřebitele a o minimálních rozměrech.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Jenom 2x usb vpředu. Nemá usb3.

• cena - nejlevnější
    • je to převlečený CHIEFTEC, ale bez zdroje => kvalitní konstrukce
    • všechno hezky lícuje (podle reakcí ostatních jsem čekal že zpracování nebude úplně dokonalé) ale za tu cenu jsem byl ochoten to oželet (bednu mám jako "podložku" pod projektor - ca stejné rozměry) - vše ale sedí, bedýnka je malá takže dle mého když utrpí při přepravě=>utrpí i konstrukce (bez osazeného bordu nemá prázdná bedýnka dostatečnou torzní tuhost=>prostě se ohýbá)
    • pěkný design
    • je prťavá - narvat tam desku grafiku zdroj byl takový malý porod císařem (a to mě ještě čeká instalace mechaniky)
    • je černá :o)
    • rozměrově i objemově asi nejmenší bedýnka co se dá sehnat
    • po transplantaci adekvátních "střev" se z toho dá udělat celkem solidní mikro dělíčko na hry :D
    • kryt je přišroubovatelný na šroubek s velkou hlavičkou - není třeba šroubovák
    • pro někoho může být limitující fakt že grafika nebo jiná karta musí být low profile - bedna má jen ca 9cm na výšku! - to ale není nevýhoda, spíš daň za opravdu mini rozměry

chtěl jsem domeček pro HTPC s co nejmenšími rozměry, ale aby na tom jely i hry v 720p - takováto dostatečně výkonná střeva tam jdou osadit - vpodstatě takovou konzoli / multimediální přehrávač do obýváku.. menší jsou jen bedýnky do kterých nevleze přídavná karta - např grafická karta - takže pro mé účely nejmenší co se dá sehnat

Typ
Mini-ITX
Zdroj ve skříni
Formát základní desky
mITX
Barva
černá

Počítačová skříň WI-01 je určena pro sestavení PC formátu mini ITX. Umožňuje montáž jedné optické mechaniky 5 1/4“ (ve slim provedení) a jednoho HDD 3,5“ nebo 2,5“ (případně oba najednou). Na čelním panelu je umístěno tlačítko Power a LED Power. Je určena pro použití ve svislé nebo ležaté poloze.

• Provedení skříně: Micro Tower
  • Externí pozice: 1 x 5,25" slim
  • Interní pozice: 1 x 3,5", 1 x 2,5 "
  • Kompatibilita základní desky: mini ITX
  • Zdroj: bez zdroje
  • Konektory na předním panelu: 2x USB 2.0, 1x sluchátkový vstup, 1x zvukový výstup
  • Rozměry: 265 x 91 x 305 mm
  • Hmotnost: 3,5 kg
  • Barva: černá

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Malé rozměry a dobře vybavená.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Jenom 2x usb vpředu. Nemá usb3.

• cena - nejlevnější
    • je to převlečený CHIEFTEC, ale bez zdroje => kvalitní konstrukce
    • pěkný design
    • je černá :o)
    • rozměrově i objemově asi nejmenší bedýnka co se dá sehnat
    • kryt je přišroubovatelný na šroubek s velkou hlavičkou - není třeba šroubovák

• , zakoupeno v Alza.cz

• Já jsem malej, ale šikovnej :)
    • Málo místa :D:D

Překvapila mě modularita skříně. Jde jednoduše rozebrat a složit. Za tuto cenu mi přijde skříň jako dobrá koupě.