BitFenix Prodigy BFC-PRO-300-KKXSK-RP

7 kg
Audio na předním panelu
Počet interních 3,5 pozic

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velký prostor pro výkonné mini-itx řešení. kvalitní zpracování, velký výběr z barev, tiché ventilátory, možnost rozšíření.
    • Nešikovný plech za zdrojem neumožňuje osazení delším ATX zdrojem, není vhodné pro mohulární kabeláž, káblíky pro boční panel jsou poměrně chatrné.

Po delším vybírání jsem nakonec zvolil nekompromisní bednu pro mé mini-itx řešení. Přesvědčila mě především možnost umístit do bedny optickou mechaniku, kterou stále ještě potřebuji, dále možnost mít uvnitř plnohodnotnou grafickou kartu. Trochu mi vadí, že jsem se musel prát s tím zadním plechem, který je za zdrojem, už jsem chtěl brát do ruky pilku, ale kabely se nakonec podařilo natolik dostatečně ohnout, že jsem zdroj mohl přišroubovat krycím plechem. Led diody jsem dost svítivé, což vadí mým očím a jsem musel to korigovat přelepením. Zpracování je vynikající, všechny hrany jsou opracovány, takže se člověk nepořeže.

Typ
7 kg
Audio na předním panelu
Počet interních 3,5 pozic

BitFenix PRODIGY

Černá počítačová skříň formátu Mini tower se zajímavým designem. Nabízí jednu externí 5,25" pozici a pět 3,5" interních pozic. Na bočním panelu najdete 2 porty USB 3.0 a konektory pro sluchátka a pro mikrofon. Skříň je dodávána bez zdroje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE/p>

• Provedení skříně: Mini tower
  • Externí pozice: 1 x 5,25"
  • Interní pozice: 5 x 3,5"/ až 9 x 2,5"
  • Kompatibilita základní desky: Mini-ITX
  • Zdroj: bez zdroje
  • Konektory na předním panelu: 2 x USB 3.0, 1 x výstup na sluchátka, 1 x vstup pro mikrofon
  • Rozměry: 404 x 250 x 359 mm
  • Hmotnost: 7 kg
  • Barva: černá

1zákazník doporučuje produkt
    • na fotkách zaujme
    • člověk by čekal, že ty úchyty budou užitečné na přenášení - to vůbec - jsou jen plastové, škříň plnou komponent jimi jednou rukou neuzvednete (hrozí utrhnutí), takže žádná výhoda v přenášení oproti všem ostatním case
    • nesnáší nerovný povrch ani posunování, nohy se ohýbají
    • uvnitř je málo místa (s přihlédnutím k celkové velikosti, která není na mini-itx skřín nijak kompaktní)
    • vypínací tlačítko nelze dobře poslepu nahmatat, nemá tvar ďůlku. Inženýři vůbec nepřemýšleli.

Na fotkách vypadá dobře, ale je to ve výsledku velmi průměrná skříň, ty na první pohled dobře vypadající nohy ten dojem z kvality vlastně kazí nejvíc.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Osobně jsem ve výsledku poměrně dost překvapen – a to kladně. Tato case totiž nabídne uživateli naprosto všechno, co ček...

Zobrazit celou recenzi na pctuning.tyden.cz

• Poté, co společnost BitFenix představila zajímavou skříň Prodigy pro výkonné sestavy založené na základních deskách Mini...

Zobrazit celou recenzi na www.svethardware.cz