Aerocool XPredator X1

• Design
    • Snadná instalace komponentů
    • Přehled v kabelech díky otvorům na prostrčení
    • Nebezpečně ostré rohy na přední straně, dobré zabrousit

Tuto case jsem si vybral víceméně náhodně, zalíbila se mi vzhledově, a cena je také dobrá, žádné problémy s ní zatím nemám. Je tichá a jsou tam předpřipravené 2 větráky, jeden vepředu, druhý vzadu. Jediná věc, co by mohlo vadit spíše rodičům s menšíma dětma, že má ostré rohy na přední straně, doporučuji zabrousit nebo jinak upravit aby to nemohlo nijak ohrozit menší děti a možná. A ještě co mi přijde trochu otravné, tak to je filtr na přední straně, sice se nezapráší komponenty, ale je potřeba pravidelně čistit, jinak je vše perfektní, regulátor otáček větráků ve skříni funguje i přes očekávání na jedničku, USB, zdířky a power jsou na přední straně nahoře, takže se nemusí ani moc ohýbat pod stůl :D Jinak to je vše k této skříni a já ji vřele doporučuji všem co chtějí relativně levnou, funkční a designově perfektní počítačovou skříň.

Barva

• Instalovaný zdroj: Ne
  • Maximální počet zdrojů: 1
  • Výkon napájecího zdroje: 0 Watt
  • Typ elektrické zásuvky +12V: netýká se
  • I/O konektory: 2x USB 3.0, 1x stereo mini-jack (vstup na mikrofon), 1x stereo mini-jack (výstup na sluchátka)
  • Regulátor otáček ventilátorů: Ano
  • Počet slotů ve skříni: 7 ks
  • Boční ventilační kanál: Ano
  • Montáž bez použití nářadí: Ano
  • Barva: černo-červená
  • Další vlastnosti: Supports CPU cooler max. height up to 158mm., Supports Long VGA Cards up to 400mm., Includes 1 x 12cm Red fan at rear and 1 x 12cm Red LED fan in front., Top panel flaps can be opened or closed to control air flow more efficiently., Includes a fan controller knob controls fan/s up to 25W., Cable Routing Management (pre-drilled holes on the MB plate)., Pre-drilled CPU holes for easy mounting and removable of CPU cooler., 2 x USB 3.0 and Audio/Mic ports are easily accessible from top panel., Dust filter for PSU., USB 3.0 internal connection., 6 x 5 1/4'' < 3,5'' convertor brackets ( Adaptors to install fans, HDD, FDD )
  • Další informace: www.aerocool.com.tw

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz